Фильтры сепараторы топлива SEPAR

Только оригинальная продукция от производителя фильтров SEPAR из Германии

ПРОСТОТА І НАДІЙНІСТЬ

Фільтри Separ дуже прості в установці і обслуговуванні

Висока ефективність

За проведеними тестами RWTUV фільтри SEPAR здатні відфільтрувати до 99,9% води і твердих частинок в дизельному паливі.

Всі типи двигунів

Фільтри SEPAR підходять для двигунів потужністю від 5 до 10 000kW або пропускною спроможністю від 1 до 260 літрів за хвилину.

Виробництво Німеччина

Продукція SEPAR виробляється на заводі в Німеччині. Цей факт гарантує бездоганну якість і відмінну працездатність продукту.

Застосування фільтрів SEPAR

Грузовые авто

Автомобільна промисловість

Вантажні і легкові автомобілі, автобуси, комунальний автотранспорт, автокрани та інша техніка на шасі.

Сельхоз техника

Сільськогосподарська техніка

Посівна і посадкова техніка, збиральна техніка, техніка для внесення добрив, техніка для догляду за посівами і.т.д.

Спецтехника

Будівельна і дорожня техніка

Екскаватори, навантажувачі, бульдозери, бурова техніка, автокрани, кабелеукладчики, автовишки, автогрейдери і.т.д.

Водный транспорт

Водний транспорт

Катера, яхты, лодки, паромы. Двигатели речных и морских судов всех типов.

Генераторы

Двигуни-генератори

Стаціонарні двигуни-генератори та насосні агрегати.

Фильтр SEPAR для топливохранилища

АЗС та інші

АЗС, гірничопромислові машини, нафтосховища.

Нова серія фільтрів LKF

Низька ціна

Вартість фільтрів LKF на 40% нижче серії SEPAR SWK при порівняно однаковій продуктивності.

Ефективність

Фільтри LKF гарантують ефективність фільтрації понад 95 відсотків.

Компактність

Лінійка LKF відрізняється компактними розмірами і низькою вагою всього в 600 грам (LKF AUTO).

Легкові та вантажні авто

Серія LKF виробляється в двох версіях - LKF Auto (3 л / хв) і LKF Industrial (8 л / хв).

Фильтр SEPAR LKF

Хто використовує SEPAR

Separ фільтри встановлюються на техніку світових виробників

SEPAR 2000 це водоотделітель і паливний фільтр для дизельного пального

Запатентована багатоетапна центробіжна система забезпечує 100 відсоткове усунення води і твердих домішок в паливі.

Питання якості палива ніколи не втрачають своєї актуальності. Однією з головних проблем нашого дизпалива є наявність в ньому води. Вона потрапляє в нього через порушення технології його виробництва і зберігання. При циркуляції в системі розігрітого палива волога конденсується і по зворотній магістралі потрапляє в паливний бак, де і осідає. Парафінові з'єднання, різні тверді домішки і вода сильно знижують змащувальні характеристики палива. Це впливає на якість і порушує цілісність захисної плівки, яка покриває поверхню елементів системи паливного вприскування, що призводить до значного збільшення їх зносу, виразки поверхні металу і ерозії. Як наслідок автовласник отримує різного роду несправності і передчасний знос деталей паливної системи і двигуна в цілому. Звичайно ж, ця проблема не виникає відразу. Але з часом кожному власнику автомобіля доведеться з цим зіткнутися. Механічні фільтри палива, що застосовуються на автомобілях, мають ефективність тільки при відносно чистому паливі. Досить заправитися паливом з високим вмістом води або механічних домішок, як фільтруючий елемент забивається, паливний насос працює на знос, потужність двигуна різко падає. Фільтр сепаратор є вирішенням даної проблеми. Він дозволяє захистити двигун і паливну систему від наслідків використання неякісного палива. 

Фільтри Separ виробляються німецькою компанією «Willibrоrd Losing Filtertechnik». Вона є одним з лідерів на світовому ринку з продажу фільтруючих елементів. Separ 2000 - це фільтр, який може відділити 100% води, що міститься в пальному та 96% сторонніх домішок і забруднень. Це дозволяє значно підвищити термін нормальної роботи таких елементів двигуна і паливної системи, як розпилювальні форсунки, поршні, насос підкачки, плунжери ТНВД. Фільтр Separ 2000 дає можливість значно продовжити час безвідмовної роботи дизельного двигуна. Наприклад, всі елементи паливної системи, при наявності фільтра сепаратора, служать в 3-5 разів довше. При цьому значно знижуються витрати на експлуатацію та ремонт двигуна. 

Паливний фільтр сепаратор експортується з Німеччини в 44 країни. Даною продукцією комплектують свої автомобілі і важку техніку такі виробники, як IVECO, DAF, MAN. Фільтр-сепаратор палива підходить для застосування на наступних типах транспорту і техніки:

• Важкі вантажні автомобілі;

• Важка будівельна та землерийна техніка;

• Дизельгенератори;

• Суднові двигуни;

• Автонавантажувачі;

• Комерційний транспорт;

• Стаціонарні ємкості;

• Компресори;

• Автокрани і сільгосптехніка.

Після потрапляння у фільтр паливо інтенсивно закручується (внутрішній шнек). Велика частина важких домішок і вода під дією центробіжних сил відділяються та осідають вниз. Потім потік йде вгору, де закручується в зовнішніх шнеках циклону Separ 2000. Завдяки тому, що довжина зовнішніх і внутрішніх шнеків різна, а також зміни напрямку руху, відбувається відділення дрібних частинок вологи і твердих домішок. Перетин під фільтром сепаратором, за яким йде паливний потік, значно розширюється, внаслідок чого відбувається його відносне заспокоєння. Це також сприяє випаданню в осад важких фракцій. Остаточна фільтрація дизпалива здійснюється в спеціальному елементі фільтру Separ 2000, виготовленому з високоякісних фільтруючих матеріалів. Ця технологія забезпечує максимально можливу очищення дизельного палива.

Сепаратор Separ 2000 Фільтр SEPAR має компактну конструкцію, але, незважаючи на це, він володіє великою пропускною здатністю. Як правило, апарат вбудовується у топлівопроводную магістраль між насосом підкачки і баком. Купити Separ 2000 можна в компанії «Грінстром Україна».

Дизельний фільтр Separ 2000. Переваги:

• Компактна конструкція;

• Можливість поставки фільтрів з різною пропускною здатністю (5-260 л / хв);

• Висока фільтруюча здатність;

• Мінімальні витрати на установку.